O nás

Ponúkame akreditovaný kozmetický kurz:

Akreditácie na tieto odbory sú vydané na Jozef Čarnoký AB-Academy. Všetky osvedčenia sú vydávané pod menom ozef Čarnoký AB-Academy. ABacademy je len marketingový názov.
Marketingovo sme to však pomenovali Akadémia Activ Beauty Academy – ABacademy. Rozhodnutie založiť beauty akadémiu AB Academy sme urobili s cieľom, aby sme našim zákazníkom poskytli to najlepšie a najkvalitnejšie vzdelanie, aké na Slovensku v tomto odvetví môžu dostať.

Prečo sme začali?
Cieľom našej akadémie AB Academy je poskytnúť zákazníkom najkvalitnejšie vzdelanie v beauty oblasti na Slovensku.

Čo ponúkame?
O najvyššiu kvalitu vzdelávania sa staráme vynikajúcim materiálno-technickým vybavením aj spoluprácou s profesionálmi vo svojom odbore. Ponúkame odborné školenia pre tých, ktorí vedia, že byť úspešní znamená stále napredovať a zdokonaľovať sa vo svojej oblasti, ale aj pre tých, ktorí sa neboja vykročiť do novej pracovnej oblasti a chcú sa uplatniť.
Ak máte záujem podnikať v beauty oblasti a založiť si vlastný salón, pomôžeme vám naším know-how. Vieme, ako to v praxi chodí – poradíme, ako požiadať o dotáciu na zariadenie salóna, ako si vybrať vybavenie doň aj ako rozbehnúť marketing vášho podnikateľského plánu.

Akreditácia je vydaná na meno Jozef Čarnoký AB-academy. Všetky osvedčenia sú vydávané pod menom Jozef Čarnoký AB-academy. ABacademy je len marketingový názov.