Pre úspech v beauty biznise potrebujete talent, estetické cítenie, predstavivosť, trpezlivosť a „mať to v rukách”, teda vaša práca by vám mala ísť plynulo a sebaisto pri každom jednom pohybe – či už pri strihaní, farbení alebo ošetrovaní vlasov. 

Získať zručnosti a istotu sa dá kvalitným vzdelávacím kurzom a praxou. To vám ponúkame v najmodernejšom vzdelávacom inštitúte AB Academy, kde sa vám budú venovať lektori a lektorky z praxe. Počas kurzov poskytujeme priestor pre zoznámenie sa s modernými profesionálnymi prístrojmi a príslušenstvom, ktoré si aj počas trvania kurzu vyskúšate pod odborným dohľadom.  

kadernicky kurz abacademy

Kadernícky salón sa bez nich nezaobíde 
Príjemná hudba, a príjemné vône vlasových prípravkov sú pre ženy-zákazníčky ako menšie kúpele. Práve preto by ste pri zariaďovaní vášho salóna mali dbať na komfort. A to nielen váš, ale najmä vašich zákazníkov. Nikto nechce sedieť v nepohodlnom umývacom boxe, ktorý nie je dostatočne prispôsobený jeho krčnej chrbtici. 

Kadernícky umývací box Gabbiano Ankara poskytuje klientovi to správne pohodlie. Nastaviteľný sklon a výška umývadla poteší každú študentku, ktorej umývací box radi prispôsobíme. Špeciálna konštrukcia umožní zákazníkovi pohodlné uloženie hlavy a aj pri dlhších kaderníckych úkonoch mu sedenie v tomto kresle bude príjemné.

umyvaci_box         kadernicky kurz zdarma

Síce vy ste skoro celý deň na nohách, zákazníka či zákazníčku by ste mali usadiť do kresla. Čím pohodlnejšie, tým lepšie pre zákazníka a vďaka nastaviteľnej výške aj pre vás.  Kadernícke kreslo Gabbiano Ankara je okrem svojich funkčných vlastností potiahnuté eko kožou. Tú oceníte najmä pri čistení kresla. 

kadernicke_kreslo_ankara_gabbiano                                        kadernicky kurz urad prace

Čo zákazník, to iná predstava a prianie, ako by mal konečný účes a styling vyzerať. Niektoré stále trvajú dlhšiu časovú dobu a s tým vám pomôže infrazon – zariadenie slúžiace na urýchlenie procesu ošetrenia a starostlivosti vlasov. Skráti čas počas trvalej, pri zosvetľovaní, farbení alebo pri urýchlení pôsobenia masiek. Ak infrazon raz použijete, budete ho chcieť používať vždy. Stane sa tak vašou pravou rukou. Dlhotrvajúcim procedúram s týmto šikovným pomocníkom už odzvonilo.

infrazon_na_stative

Ak si chcete splniť sen o kariére kaderníčky alebo chcete zlepšiť ponuku svojich služieb, prihláste sa na akreditovaný kadernícky kurz alebo nás priamo kontaktujte s ďalšími otázkami na tel. čísle 0911816881, mailom na info@abacademy.sk alebo na našej Facebook stránke.