Pre úspešný beauty biznis potrebujete talent, estetické cítenie, predstavivosť, trpezlivosť a „mať to v rukách”. Vaša práca by vám mala ísť od ruky a každý jeden pohyb – či už pri ošetrovaní chodidiel alebo rôznych procedúrach, by mal byť sebaistý. 

To sa dá docieliť kvalitným vzdelávacím kurzom a praxou. V najmodernejšom vzdelávacom inštitúte AB Academy vám ponúkame akreditované kurzy vedené lektormi a lektorkami, ktoré majú prax aj s podnikaním. Zároveň počas kurzov poskytujeme priestor pre zoznámenie sa s modernými profesionálnymi prístrojmi a príslušenstvom, ktoré si aj počas trvania kurzu vyskúšate.

pedikersky kurz Rezas

Čo nesmie chýbať v žiadnom pedikérskom či podologickom salóne? 
Vaše pracovisko by malo byť vašou svätyňou. Okrem príjemnej atmosféry, ktorá by mala z neho sálať, by ste mali dbať na poriadok. Pedikérskych produktov k procedúram je mnoho, no aby ste ich mali hneď po ruke, potrebujete podologický stolík. Táto profi podologická zostava MAX vám jednoducho uľahčí vašu prácu. Množstvo úložného priestoru je navrhnuté pre špičkovú prácu. Do zásuviek sa vám zmestia všetky potrebné pedikérske produkty. S led lupou budete vidieť všetko, pre vašu precíznejšiu prácu.  

podologicka zostava

Neodmysliteľnou súčasťou každého salónu je pohodlné a ľahko nastaviteľné kreslo. Zákazníčka by sa v ňom mala cítiť čo najkomfortnejšie. Samozrejme, to isté platí aj pre pedikérku, ktorá dennodenne pracuje a takéto kreslo využíva stopercentne počas procedúr.

Viete si predstaviť, že by ste pri svojej prvej klientke nevedeli ovládať takéto kreslo? Nemáte sa čoho báť. Elektrické kreslo Azzuro po kurze u nás budete poznať dokonale. Je navrhnuté tak, aby manipulácia s ním bola čo najjednoduchšia.

kreslo_pedikura               pedikersky akreditovany kurz

Práca pedikérky si vyžaduje fyzickú námahu. Pri mnohých procedúrach trpí väčšinou chrbát. Kozmetická taburetka s operadlom tvarovaným do vnútra a sedlovým tvarom sa stane vaším obľúbeným všestranným pomocníkom. Navyše sa výška taburetky nastavuje plynule, okrem nej si môžete nastaviť aj sklon operadla a sedadla. Aj keď túto prácu budete milovať, myslite na svoje zdravie. Pri sedení na prispôsobenej taburetke vám pôjde práca od ruky.

kozmeticka_taburetka_activeshop                  pedikersky kurz urad prace

Ak si chcete splniť sen o kariére pedikérky alebo chcete zlepšiť ponuku svojich služieb, prihláste sa na akreditovaný pedikérsky kurz alebo nás priamo kontaktujte s ďalšími otázkami na tel. čísle 0911816881, mailom na info@abacademy.sk alebo na našej Facebook stránke ABacademy.