Lektorky

 

Jaroslava Krutková

Vedie vlastný salón už 8 rokov.

Vzdelanie: Stredná odborná škola – odbor kozmetika – Košice,  Vysoká škola: učiteľstvo odborných predmetov.

Skúsenosti: Po skončení SŠ Jarka učila ako majsterka odborného výcviku na odbornom učilišti v Spišskej Novej Vsi v odbore kozmetička, manikérka a popritom študovala na vysokej škole. Následne pracovala ako lektorka v Akadémii vzdelávania odbor kozmetika.  Od roku 2014 spolupracuje s najväčším predajcom a výrobcom zariadení a produktov pre salóny krásy Activeshop ako lektorka a školiteľka – školiteľka kozmetiky SYIS, Bielenda a prístrojov predávajúcich sa v Activeshope.

Úspechy: účastníčka niekoľkých celoslovenských súťaží v make-upe, 3-násobná finalistka Slovenska v líčení.

 

 

 

Dominika Biskupová

Prax vo vizážistike 9 rokov. Majiteľka kozmetického salónu DomiB.

Vzdelanie: Stredná škola – kozmetička vizážistka,  Školenie make-up – ateliér Paris / MUA art school international makeup academy.

Skúsenosti:  Dominika sa okrem súkromnej praxe podieľala aj na líčení účastníkov World dance sport federation open Košice 2014, prehliadkovom líčení na Košice fashion week 2014 či líčení pre fotografku Anetu Barčovú na športový kalendár. Vďaka skvelým výsledkom a spokojnej klientele Dominiku oslovili, aby sa stala členkou tímu Paese cosmetics, ktorý reprezentovala ako vizážistka na výstave „Inerbeauty – zdravie, krása a nevesta“ v Michalovciach, na Eurovea fashion forward, Fashion meets art film fest spiritmlynska, fashion day/show Košice 2018, Cabaret fashion show Bratislava 2018 a mnohých ďalších akciách.

Úspechy: líčenie do videoklipu DJ Sukowach, líčenie pre fotografku Anetu Barčovu, herečku a speváčku Barboru Švidraňovú.

Mária Ivanková

Prax v pedikúre 9 rokov. Majiteľka IMKOR centra – pedikérsko podologická prax v Košiciach.

Vzdelanie: SPŠ Stavebná a geodetická Košice -Technicko-informatické služby, Rekvalifikačný kurz pedikúra, manikúra, nechtový dizajn – Akreditácia MŠ SR, Wellbey Wellness und Beauty Schule, Lorch Nemecko, Akreditácia MŠ SR – Lektorská činnosť, Získanie interného titulu PODOLOG junior – ČEPOS.

Skúsenosti: Mária pracovala najskôr v mobilnej pedikúre v teréne. Následne na to otvorila centrum IMKOR zamerané na pedikúru pod názvom Štúdio25 v Košiciach s víziou poskytovať odbornú starostlivosť chodidlám každému bez ohľadu na pohlavie či vek. Mária nabrala množstvo skúseností a neustálym vzdelávaním si vyslúžila miesto člena odbornej poroty v súťaži Beauty Foot Slovakia. Pravidelná prednášková a lektorská činnosť je u Márie samozrejmosťou.

Úspechy: autorka úžitkového vzoru IMKOR – nechtové špony, organizátorka 1. Kongresu Profesionálnej pedikúry a podológie, zakladateľka projektu IMKORonko – celoslovenské bezplatné ošetrenie zarastajúcich nechtov onkologických pacientov prostredníctvom IMKOR partnerov.

Publikačná činnosť: odborné články o pedikúre v mesačníkoch: Zdravie, Absolutt look, Jazerčan, Kivvi občasník – Moje zdravie.

Gina Gavalierová

 

Lenka Plačková