Pre úspešný beauty biznis musíte mať talent, nadanie, estetické cítenie, predstavivosť a „mať to v rukách”. Čo to znamená? To, že vaša práca by vám mala ísť od ruky a každý jeden pohyb – či už pri strihaní, procedúre alebo farbení, by mal byť sebaistý. 

To sa dá docieliť kvalitným vzdelávacím kurzom a praxou. V najmodernejšom vzdelávacom inštitúte AB Academy vám ponúkame 5 akreditovaných kurzov. Všetky vyučujú lektori a lektorky s praxou nielen s klientmi, ale aj s podnikaním. Zároveň počas kurzov poskytujeme priestor pre zoznámenie sa s modernými profesionálnymi prístrojmi a príslušenstvom, ktoré si aj počas trvania kurzu vyskúšate. 

kozmeticky kurz

S akými prístrojmi sa v AB Academy stretnú budúce kozmetičky?  

Multifunkčný prístroj Azzurro je vďačnou súčasťou kozmetických salónov, pretože slúži na tvár aj na telo. Obsahuje až 15 funkcií, ktoré sú žiadané – od ozonizéra, mikrodermabráziu až po ultrazvuk. Samozrejme, na prvý pohľad môže stroj s takým množstvom funkcií a príslušenstva – napríklad hadičky, rúčky, diamantové hlavice – komplikovaný, no pravidelnou praxou počas kurzu sa ho naučíte ovládať. kozmeticky pristroj azzurro

REPAS kurz

A keď  sa naučíte pracovať s Azzurrom, práca s pístrojom Redline nebude až taký problém, aj keď má až 27 funkcií. Naučíte sa vďaka nemu, ako dezinfikovať vysokofrekvenčnými prúdmi, tvárovú mezoterapiu aj ako aplikovať aktívne látky ultrazvukom. Ponúka aj ďalšie žiadané procedúry – lymfodrenáž či vibračnú masáž, ktoré priaznivo pôsobia na kožu a jej bunky.

kozmeticky pristroj redline

Omladzovanie a starostlivosť o pevnosť pokožky je neoddeliteľnou súčasťou práce kozmetičiek. Preto sa počas kurzu každý účastník či účastníčka naučí, ako pracovať s neinvazívnou metódou omladenia pokožky. Kyslíková terapia je založená na pretlaku kyslíka, vďaka ktorému sa účinnejšie vstrebávajú potrebné látky aj do spodných vrstiev kože. Okysličením sa pleť rozjasní a regeneruje.

kyslikova terapia kurz

Samozrejme, súčasťou každého salónu musí byť aj kreslo pre klienta či klientku. Viete si predstaviť, že by ste pri prvej klientke nevedeli správne nastaviť polohu kresla? Na profesionalite by vám to nepridalo… Hydraulické kozmetické kreslo po kurze u nás však budete poznať a ovládať ho, pretože s ním u nás prídete do kontaktu. Kreslo sa hodí nielen na kozmetiku, ale aj na masáž či vizáž, má odnímateľné lakťové opierky aj držiak na jednorazové prestieradlo.  

kozmeticke kreslo activeshopkozmeticky kurz akreditovany
Ak si chcete splniť sen o kariére kozmetičky alebo chcete zlepšiť ponuku svojich služieb, prihláste sa na akreditovaný kurz alebo nás priamo kontaktujte s ďalšími otázkami na tel. čísle 0911816881, mailom na info@abacademy.sk alebo na našej Facebook stránke.